Edyta Kamińska-Pacha

TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, terapeutą Integracji Sensorycznej, nauczycielem w stopniu mianowanym, posiadam certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integacji Sensorycznej (PSTIS). Pracuję
z dziećmi i młodzieżą z problemami rozwojowymi. Miałam możliwość uczenia się i współpracowania z pionierami metody SI w Polsce (Przyrowski, Grzybowska, Dembińska). Praktykę zdobywałam w Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD “Helenów”, Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka “Elpis“, “ASQ rehabilitacja” w Wołominie oraz warszawskich szkołach z oddziałami integracyjnymi. Zajęcia terapią SI prowadzę od 8 lat. Ukończyłam kurs Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ) 1 stopnia.
Od listopada 2013 r. jestem mamą Helenki. Macierzyństwo wyciszyło mnie, pozwoliło mi się zorganizować, nauczyło planować i cieszyć sie z każdej chwili, która się właśnie dzieje. Teorię przekładam na praktykę, zdobytą wiedzę na codziennosć. Bliskie mi jest holistyczne podejście do życia.
Interesuję się racjonalnym żywieniem, starymi, naturalnymi metodami leczenia oraz wpływem równowagi w sposobie życia na nasze zdrowie. Spełniam się w działaniu, planowaniu i tworzeniu.

„Harmonia Zmysłów” Centrum Terapii

Warszawa, ul. Szolc Rogozińskiego 12
Metro Imielin (Ursynów)

Phone: +48 505 308 155, +48 725 888 885
e-mail: kontakt@centrumterapii.waw.pl

Współpracujemy z: